رستوران های ایرانی شیراز

برگزاری دوره مدیریت آشپزخانه صنعتی در شیراز

دوره مدیریت آشپزخانه صنعتی در شیراز res2ran.com 

دوره مدیریت آشپزخانه صنعتی  در تاریخ 14 تیر ماه 91 توسط شرکت فرصت آفرین قرن ، در شیراز در سالن کنفرانس باشگاه دانشجویان برگزار گردید . 

این دوره که با ارائه 5 سرفصل در مدیریت کیترینگ و آشپزخانه های صنعتی تعریف گردیده بود به مدت 4 روز ادامه داشت. 

در روز اول آقای مهندس عسگری که همینک مدیریت کیترینگ هواپیمایی ماهان را عهده دار هستند مباحث اصول کنترل کیفیت در آشپزی صنعتی،ارتباط موثر و روانشناسی در کار و اصول کنترل کیفیت در آشپزی صنعتی را آموزش دادند و  تجربیات ارزنده خود در این زمینه را در اختیار دانشجویان قرار دادند. 

دوره مدیریت آشپزخانه صنعتی در شیراز res2ran.com

در روز دوم دوره ، جناب آقای سوسنی ، فارغ التحصیل آشپزی از ایالت جورجیا- امریکا  و مولف کتاب  راهنمای آشپزی صنعتی ، در زمینه اصول آشپزی صنعتی، نحوه پخت و آماده سازی صحیح مواد غذایی مباحثی ارائه نمودند . 

دوره مدیریت آشپزخانه صنعتی در شیراز res2ran.com

آموزش ها در روز سوم با حضور سرکار خانم مهندس باقر زاده ، کارشناس ارشد صنایع غذایی و عضو کمسیون نظارت و ارزیابی وزارت بهداشت ، در زمینه مدیریت ریسک و بحران در ایمنی مواد غذایی و همچنین بهداشت و نگهداری مواد غذایی ادامه یافت. 

دوره مدیریت آشپزخانه صنعتی در شیراز res2ran.com

و در نهایت روز چهارم با مبحث شناخت انواع تجهیزات مدرن صنعتی که آقای مهندس نقیبی ارائه نمودند و مبحث طراحی دکوراسیون و سالن پذیرایی که آقای مهندس داوری بیان نمودند به پایان رسید . 

دوره مدیریت آشپزخانه صنعتی در شیراز res2ran.com

 

 
نظرات ارسال شده ( 2 )
  • سحر  در تاریخ 30 مرداد 1392 :

    به نظر دوره جامع و کاملی میاد.می خواستم بپرسم فقط افراد از ارگان ها و شرکت های خاص میتونن تو این دوره ها شرکت کنند ویا افراد عادی هم میتونن...و اطلاعاتی در مورد شرایط شرکت در این دوره ها میخواستم.


  • نویسنده  در تاریخ 30 مرداد 1392 :

    خیلی سحر خانم . هرشخصی میتونه در این دوره ها شرکت کنه و محدودیت خاصی نداره مگر اینکه در بروشور دوره ذکر شده باشه .


جستجوی برچسب
اخبار شهر شیراز
تصویر تصادفی
صبحانه وافل کره بادام زمینی

رستوران های ایرانی © 2009