رستوران های ایرانی شیراز

سامانه نظرسنجی پیامکی رستورانها

سامانه نظرسنجی پیامکی res2ran.com

این سامانه که از اول فروردین ماه 1391 شروع به کار کرده ، رقابتی است میان رستورانها و مجموعه های غذایی شیراز .

نحوه عملکرد این سامانه به شرح ذیل می باشد : 

  • به هر رستوران (منظور از رستوران هر مجموعه ای که در وبسایت عضو می باشد ) عضو این مجموعه عددی به عنوان شناسه یا کد رستوران اعطا می گردد .
  • هر مشتری تنها با ارسال شناسه رستوران مورد نظر به سامانه پیام کوتاه وبسایت (شماره سامانه در جعبه هوادار رستوران شوید در صفحه رستوران ها مشخص شده است ) رای خود را ارسال و بدین طریق هوادار آن رستوران می شود. 

در حال حاضر کد هر رستوران که در این سامانه عضو می باشد در تابلویی در محل رستوران قرار دارد تا مشتریان مستقیما پس از صرف وعده غذایی بتوانند رای خود را صادر نمایند .

سامانه پیام کوتاه

نمونه یک تابلو نظرسنجی 

اهداف سامانه

  • ایجاد رقابتی سالم در میان رستوران ها و بهبود کیفیت و مشتری مداری حاصل از این رقابت . 
  • برقراری ارتباط موثر مشتری و رستوران دار . 
  • بدست آوردن معیاری کاملا انسانی و عادلانه از عملکرد مجموعه ها.

همچنین قابلیتی برای رستوران داران فراهم گردیده که بتوانند توسط پنل اس ام اسی وبسایت با هواداران خود در ارتباط بوده و خبرهای مجموعه خود را برای ایشان ارسال نمایند.

پنل اس ام اس res2ran.com

البته لازم به ذکر است که جهت حمایت از حریم مشتریان به هیچ عنوان شماره های مشتریان از طریق این سامانه در اختیار رستوران داران قرار نخواهد گرفت و رستورانداران تنها میتوانند توسط همین سامانه پیام خود را به هواداران ارسال نمایند. 

در پایان، در همایشات سالانه وبسایت ، رستورانهای دارای بیشترین رای معرفی خواهند شد. ضمن اینکه از میان مشتریانی که رای خود را در این سامانه ثبت نموده اند به قید قرعه جوایزی تقدیم خواهد گردید.

به علاوه مجموعه کدهای دیگری جهت استفاده رستوران داران و مشتریان در سامانه قابل استفاده می باشد که لیست و نحوه استفاده آنها را در زیر مشاهده می نمایید : 

کد توضیح مثال
code ارسال رای به رستوران  145
-code حذف رای ارسالی به رستوران -012
code NOFANS با ارسال این کد مشتری پیامکی از طرف رستوران دریافت نمیکند. ولی رای حذف نمی گردد 145 nofans
code FANS با ارسال این کد مشتری قبول میکند که پیامک هایی از طرف رستوران دریافت نماید. این خاصیت به صورت پیشفرض فعال است 136 fans
code MSG [message] با ارسال این کد نظر شما در بخش نظرات رستوران در وبسایت ثبت خواهد گردید 058 msg besyar ali bood
code NEWS [news] با ارسال این کد خبری در رابطه با رستوران مربوطه در بخش اخبار رستورانهای وبسایت درج خواهد گردید 182 news az emshab moosighi zendeh dar in restooran 
NEWS [news] با ارسال این کد (بدون کد رستوران خاصی ) میتوانید اخبار خود را برای وبسایت بفرستید  news restooran padir eftetah shod
ADS [agahi shoma] با ارسال این کد (بدون کد رستوران خاصی ) میتوانید آگهی خود را بصورت رایگان در وبسایت ثبت نمایید  Ads نیازمند یک آشپز ماهر و یک کارگر ساده برای کار در بیرون بر

 
نظرات ارسال شده ( 0 )
جستجوی برچسب
اخبار شهر شیراز
تصویر تصادفی
پیش غذا سوپ ایتالیایی

رستوران های ایرانی © 2009