رستوران های ایرانی شیراز

نکاتی مهم در مدیریت رستوران

در مدیریت رستوران حتما به این نکات توجه کنید

 نکات رستوران داری res2ran.com

برای مدیریت رستوران برنامه داشته باشید.
نظم و برنامه داشتن یکی از مهم ترین اصولی هست که هر کسب و کار موفقی به آن پایبند است،هدف گذاری مشخص و دارای چهاچوب باعث میشود که برنامه ریزی برای آینده آسان شود. صنعت رستوران داری صنعتی پویا و سریع است.این صنعت نیازمند آگاهی و تصمیم گیری در لحظه در مقابل چالش ها است. آشنایی با جریان ها و ترند ها و داشتن برنامه ای معین و آینده نگر باعث هموار شدن مسیرهای سخت وآسان شدن تصمیم گیری های دشوار می شود.
 
 نکات رستوران داری res2ran.com
به کارکنانتان اعتماد کنید 
وقتی که شما به کارکنانتان اعتماد دارید آن ها حس ارزشمندی میکنند و این حس رضایت از خود در رفتار ها در محیط و زمینه های کاری نیز نمایان میشود و باعث افزایش بازدهی و بهره وری میشود داشتن جوی صمیمانه در محیط کار و جلب اعتماد کارکنان موجب افزایش حس مسئولیت پذیری نیز می شود.
 
نکات رستوران داری res2ran.com
در مشتری حس خوب ایجاد کنید 
بهترین رستوران ها پیشگام ایجاد ارتباطی قوی و طولانی مدت با مشتری هستند همچنین برخورد مناسب با مشتری تاثیر زیادی بر ایجاد یک حس خوب در دیدار های اولیه را ایفا می کند،این برخورد حتما کلامی نیست ارتباطی که مشتری با محیط و فضای مجموعه شما میگیرد نیز بسیار مهم است مثلا داشتن موسیقی ملایم در پس زمینه به ایجاد شدن این حس خوب کمک میکند.
 
نکات رستوران داری res2ran.com
تبلیغات را دست کم نگیرید
یکی از مهم ترین وظایف در زمینه مدیریت رستوران، مدیریت تبلیغات رستوران است. تبلیغات رستوران دامنه گسترده ای از رسانه ها را شامل می شود. از آگهی های درج شده در روزنامه ها گرفته تا تبلیغات در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. شبکه های اجتماعی بهترین و ارزان ترین ابزار تبلیغات رستوران است. داشتن استراتژی برای حضور قدرتمند در شبکه های اجتماعی، به خصوص اینستاگرام، برای رستوران ها، کافی شاپ ها، فست فود ها و کسب و کارهای مشابه اهمیت فوق العاده ای دارد.
 
 
 

 

 
نظرات ارسال شده ( 0 )
جستجوی برچسب
اخبار شهر شیراز
تصویر تصادفی
پیتزا گوشت

رستوران های ایرانی © 2009