رستوران های ایرانی شیراز

رستوران مومین در ژاپن

رستوران مومین در ژاپن،www.res2ran.com

 

اگر دوست ندارید تنها به رستوران رفته و غذا بخورید، مومین حاضر است تا شما را هنگام خوردن غذا همراهی کند تا احساس تنهایی نکنید!

آنهایی که مجبور هستند تنها به رستوران بروند، حتی اگر گرسنه باشند و بخواهند فقط برای رفع گرسنگی وارد رستورانی شوند، آن هم تنها، همیشه کسل کننده است. بخصوص دقایق پیش از سرو غذا که برای خودش داستانی دارد...

شاید بتوان در این لحظه‌ها خود را با خواندن روزنامه، مجله و یا بازی با گوشی‌های موبایل یا تبلت سرگرم کرد ولی هیچ کدام از اینها جای خالی دیگران را پر نخواهد کرد..

برای رفع تنهایی شما مشتری گرامی چه کار باید کرد؟

رستورانی  در ژاپن ، طرحی برای بیرون آوردن این افراد از تنهایی پیاده کرده است! این رستوران با خلاقیت و سلیقه خاص خود فضای متفاوتی را فراهم کرده است.

این رستوران، عروسک یک سری از شخصیت‌های کارتونی را در صندلی‌های خالی جلوی مشتری‌ها قرار داده است تا آنها احساس تنهایی نکنند!

 

رستوران مومین در ژاپن،www.res2ran.com

خوراکی که در این رستوران  سفارش داده می‌شود به شکل مومین تزیین شده است. انگار این رستوران به درد خانواده‌هایی که بچه‌های بد غذا هم دارند، بخورد. شاید این کودکان بدقلق در این رستوران پر از عروسک سر شوق آمده و خوراکی به دهان بگذارند...

 

رستوران مومین در ژاپن،www.res2ran.com

یک قهوه مومینی

رستوران مومین در ژاپن،www.res2ran.com

عروسک‌هایی که این رستوران انتخاب کرده است از کتاب کمیک و کارتون "مومین" است. یک شخصیت کارتونی محبوب بچه‌ها و بزرگترها... نویسنده و طراح این شخصیت‌ها تاو جانسن، فنلاندی است. این کارتون از  شخصیت‌های کتاب این نویسنده ساخته شده است. و در بیشتر کشورها به نمایش در آمده است.

اگر دوست دارید این رستوران را امتحان کنید، باید سفری به کشور آفتاب‌تابان داشته باشید....عجب دنیایی شده! بعد از حیواناتی چون سگ، گربه و... حالا عروسک و شخصیت‌های خیالی یک فیلم کارتونی مونس و همدم آدم ‌ها بر سر سفره غذا شده‌اند! خدا عاقبت آدم‌ها را بخیر کند...

 

 

 
نظرات ارسال شده ( 0 )
جستجوی برچسب
اخبار شهر شیراز
تصویر تصادفی
پیش غذا رولت پنیر

رستوران های ایرانی © 2009