رستوران های ایرانی شیراز

مک دونالد و هدیه جالب

مک دونالد و هدیه جالب،www.res2ran.com

مک دونالد و هدیه جالب


مک دونالد به تازگی اعلام کرد که در سال ۲۰۱۶ با خرید هر وعده غذایی به کودکان زیر ۱۲ سال کتاب هدیه می‌کند.

سخنگوی مک دونالد به تازگی اعلام کرد که از نیمه‌های فوریه سال جاری در همه شعبه‌های این رستوران در ایالات متحده امریکا به جای اسباب بازی به کودکان زیر ۱۲ سال کتاب هدیه می کند تا ازاین به بعد غذاهایش با عطر و بوی فرهنگی به دست مشتریانش برسد.

به این ترتیب مک دونالد با سازمان غیرانتفاعی آموزش کودکان برای اهدای ۵۰ میلیون نسخه کتاب کودک در سراسر ایالات متحده همراهی می‌کند.

بر اساس این گزارش بعد از ماجرای پاکت‌های کاغذی که نوشته‌ها و بخش‌هایی از داستان‌های جاناتان فرانزن را روی خود دارد این ایده سراغ مدیران مک دونالد آمده است.

جاناتان فرانزن خالق رمان «آزادی» در روزهای پایانی دسامبر ۲۰۱۵ با انتشار یادداشتها و بخش‌هایی از داستان‌هایش روی پاکت‌های کاغذی موافقت کرد و به این ترتیب خواست برای ترویج مطالعه و ایجاد بو و عطر فرهنگی به هنگام خرید با خانواده‌ها همراهی کند.

این اقدام او موجب شد تا مک دونالدی‌ها هم از این ایده الهام بگیرند و تصمیم بگیرند از فوریه سال جاری به هر کودکی که از مک دونالد یک و عده غذایی خریداری می‌کند کتاب هدیه کند.

سازمان غیرانتفاعی سواد کودکان امسال برای چهارمین سال است که برای ترویج کتابخوانی و علاقمند کردن کودکان و نوجوانان به فعالیت‌های فرهنگی از نهادها و موسسات و مراکز مختلف کمک می‌گیرد.

این مرکز امسال با همکاری مک دونالد تصمیم دارد بیش از ۵۰ میلیون نسخه کتاب کودک را تا پایان سال میلادی از طریق شعبه‌های مک دونالد به کودکان زیر ۱۲ سال برساند.

این تصمیم با حمایت سازمان غیرانتفاعی سواد کودکان و آموزش و پرورش ایالات متحده در بین کودکان حمایت می‌شود و بودجه آن توسط سه مرکز به طور مشترک پرداخت می‌شود.

 
نظرات ارسال شده ( 0 )
جستجوی برچسب
اخبار شهر شیراز
تصویر تصادفی
چلویی  چلو خورشت قیمه

رستوران های ایرانی © 2009