راهنمای بخش کاربران

سیستم اعتباری مالی سایت

سیستم اعتباری ، مالی سایت به شما  امکان خرید و فروش را در سیستم خواهد داد. شما با دریافت اعتبار میتوانید از بخش هایی از سایت که نیاز به اعتبار دارند خرید انجام دهید .

شما به چند طریق میتوانید در این سیستم اعتبار کسب نمایید :

1 . خرید اعتبار : شما میتوانید بسته های اعتبار را از فروشگاه سایت خریداری کنید .

( برای دیدن بسته ها و خرید در فروشگاه اینجا کلیک کنید

2. اعتبار هدیه : این میزان اعتبار ممکن است از طرف وبسایت به مناسبت های مختلف به کاربران اهدا گردد. 

2. کسب اعتبار از طریق فعالیت در سایت :

در برخی از بخش های سایت با فعالیت شما مبلغی به عنوان پاداش فعالیت به اعتبار شما اضافه خواهد شد .

در زیر لیست آیتم هایی که میتوانید از طریق آن اعتبار کسب کنید نمایش داده شده است :

1commentارسال نظر100در صورتی که در هریک از صفحات رستوران ها نظری ارسال نمایید . بعد از تایید نظر شما ، اعتبار مربوطه به حساب شما ریخته خواهد شد .
4suggestپیشنهاد سایت به دوستان500در صورتی که دوستی را به سایت دعوت نمایید و دوست دعوت شده توسط شما در سایت ثبت نام شود اعتبار مربوطه به کیف پول شما افزوده میشود. برای دعوت کافیست کد معرف خود را (همان نام کاربری که بالا سمت چپ سایت مشاهده میکنید) به دوستانتان بدهید تا موقع ثبت نام در فیلد مربوط به معرف وارد کنند. پس از ثبت نام آنها و تایید شماره همراهشان هم آنها و هم شما این اعتبار را دریافت خواهید کرد.
5sendnewsارسال خبر مطلب پست100از تجربه رستوران گردی خود برای ما عکس بفرستید. یعنی عکس غذا به همراه قیمت و توضیح و نقد راجب مجموعه . اعتبار هدیه بین 100 تا 3000 اعتبار خواهد بود.
6pollشرکت در نظرسنجی100در صورتی که کاربران در نظر سنجی های سایت شرکت نمایند این هدیه به اعتبار آنها افزوده خواهد شد
7repairاصلاح اطلاعات100در صورتی که شما در قسمت اصلاح اطلاعات رستوران ها ویرایشی بفرستید و یا عکسی از مجموعه برامون ارسال نمایید پس از تایید مطلب ارسالی شما مبلغی بین 100 تا 500 اعتبار به اعتبار شما افزوده خواهد شد
8signupثبت نام500هدیه عضویت در وبسایت
9fpregisterثبت رستوران200در صورت ثبت رستوران توسط کاربران با توجه به میزان تکمیل بودن اطلاعات اعتباری از 200 تا 1000 برای شما ثبت خواهد گردید. دقت نمایید مجموعه ثبت شده قبلا در سایت موجود نباشد. و پس از فعال شدن صفحه این مبلغ را دریافت خواهید کرد
10giftاعتبار هدیه0اعتباراتی که به صورت هدیه از طرف وبسایت به کاربران تعلق خواهد گرفت .
12coupon_expireابطال بن بعد از استفاده100در صورتی که کوپنی که دریافت کرده اید بعد از استفاده در سایت باطل نمایید این مبلغ به حساب شما افزوده خواهد شد. باطل کردن کوپن در بخش کوپن های تخفیف در پنل کاربری امکان پذیر می باشد.
13submit_referenceثبت معرف500در صورتی که شما شخصی را به عنوان معرف معرفی نمایید و تلفن همراه خود را تایید کنید این اعتبار به کیف پول شما افزوده خواهد شد.

اما این اعتبار جهت استفاده امکانات مختلف وبسایت استفاده می گردد . گردونه شانس یکی از این امکانات می باشد. 

البته تلاش ما بر این است که امکانات متعددی براساس نیاز های شما کاربران گرامی فراهم نماییم. شما نیز میتوانید با ارسال نظرات خود ما را یاری فرمایید. هر گونه سوال ، نظر و پیشنهادی را از طریق فرم تماس با ما با ما درمیان بگذارید

رستوران های ایرانی