راهنمای بخش کاربران

راهنمای خرید بن تخفیف رستورانها

 

هر یک از کابران وبسایت پس از عضویت میتوانند به صفحه رستورانهای ارائه دهنده تخفیف مراجعه نماید و بن تخفیف آن مجموعه را دریافت نماید. برای دریافت بن تخفیف پس از ورود به سایت ( Login ) مراحل زیر را انجام دهید : 

1 - به صفحه یکی از رستورانهای ارائه دهنده تخفیف مراجعه نمایید. 

2- در اطلاعات مجموعه روی دریافت کوپن تخفیف کلید کنید. 

3- در پنجره باز شده از میان بن های تخفیف بن تخفیف مورد نظر را انتخاب نمایید و روی دکمه خرید کوپن آن بن کلیک کنید . ( دقت نمایید که برای دریافت بن نیاز به کسب اعتبار دارید . البته پس از عضویت اعتباری به عنوان هدیه دریافت می نمایید . برای گرفت اطلاعات بیشتر در زمینه کسب اعتبار اینجا کلیک نمایید

4- در این بخش در صورتی که شما اعتبار لازم را برای خرید داشته باشید میتوانید کوپن را دریافت نمایید . 

6- بن تخفیف دریافت شده در پنل کاربری شما در بخش کوپن های تخفیف من قراردارد . در این قسمت میتوانید کد بن خریداری شده را برداشته  و با مراجعه به رستوران مربوطه ( حضوری یا تلفنی ) کد را ارائه نموده و تخفیف بگیرید . حتما شرایط استفاده از بن را ( شرایط عمومی و شرایط خصوصی مربوط به هر بن که در اطلاعات بن ذکر شده است ) مد نظر قرار بدهید.  

همچنین از آنجایی که بن های تخفیف یکبار مصرف می باشند . پس از مصرف نمودن میتوانید با مراجعه به همین صفحه ( واقع در پنل کاربری در قسمت کوپن های تخفیف من ) مراجعه نموده و با زدن کلید حذف کوپن ، بن مصرف شده را حذف نمایید . 

  

رستوران های ایرانی