رستوران های ایرانی شیراز

AHK پیجر (ای.اچ.کا پیجر)

AHK پیجر اولین و بزرگ ترین شرکت تولیدکننده پیجر در ایران

AHK پیجر اولین و بزرگ ترین شرکت تولیدکننده پیجر در ایران
AHK پیجر (ای.اچ.کا پیجر)
گروه : محصولات مرتبط
شهر تهران ( 021 )
آدرس دفتر مرکزی: تهران ، انتهای بزرگراه اشرفی اصفهانی ، خیابان طالقانی (قلی زاده) ، کوچه ی قموشی رامندی (هفتم) ، پلاک 41
تلفن : 021xxxxx [نمایش]

شرکت AHK اولین و بزرگ ترین شرکت تولید کننده ی پیجر در ایران است که از سال 1388 آغاز به کار کرده و متخصص در زمینه طراحی و ساخت سیستم های کنترلی وایرلس و سیستم های ابزار دقیق می باشد. از جمله دست آوردهای این شرکت طراحی و ساخت سیستم های کنترل هوشمند موتورخانه، سیستم های کنترل هوشمند پکیج، سیستم های کنترل هوشمند روشنایی (که تمام موارد در زمینه ی بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان ها بوده) و همچنین سیستم های پیجر وایرلس که گامی نو در زمینه سیستم های پیجینگ در کشور هستند می باشند.

شرکت AHK با 10 سال اعتبار و سابقه ی درخشان در ارائه باکیفیت ترین محصولات برای کاربردهای گوناگون، تمامی محصولات خود را به عنوان تولیدات ملی متناسب و سازگار با نیاز صنایع و کسب و کارهای داخلی کشور تولید و طراحی کرده است که بر این اساس ارائه خدمات پس از فروش به صورت مداوم با قابلیت سفارشی سازی محصولات نسبت به نوع استفاده و سلیقه ی مشتری با قیمت مناسب امکان پذیر می باشد.

محصولات AHK پیجر دارای یک سال ضمانت تعویض و گارانتی قطعات و همچنین 10 سال خدمات پس از فروش با تیم پشتیبانی قوی و همه جانبه از تمامی محصولات می باشد.
از جمله محصولات این برند معتبر باید به پیجر لرزشی (پیجر مشتری)، پیجر گارسون (پیجر رومیزی و پیجر ساعتی)، پیجر نمایشگر (تابلو فراخوان) با آنتن دهی و کیفیت بدنه ی بالا در برابر ضربه و مقاوم در برابر نفوذ آب و گرد و خاک مناسب استفاده در برف و باران اشاره نمود.

پیشنهاد این صفحه به دوستان
نام و ایمیل دوست خود را در زیر وارد کرده و لینک صفحه فعلی را برای او بفرستید

رستوران های ایرانی © 2009