رستوران های ایرانی

در شهر

شاندیز مشهد بر بام شیراز

دروازه قرآن را که پایین میاییم ، لونا پارک را که رد میکنیم ، به ورودی پارکینگ شاندیز مشهد می رسیم. همین جا بگویم که اگر وسیله نقلیه ندارید ، یا باید یک کفش کوهنوردی پوشیده باشید و یا بیخیال این رستوران شوید ;) 

سراشیبی تند پارکینگ را بالا میرویم ، کمی گردو خاک میکنیم تا به ورودی رستوران میرسیم . 

یک آسانسور و یک میزبان خوش اخلاق به ما خوش آمد می گوید . وارد آسانسور میشویم . طبقه اول : به رستوران شاندیز مشهد ، تنها شعبه در شیراز ، خوش آمدید 

 شاندیز مشهد شیراز 

محوطه ای با تخت های گرد و دید زیبا به شهر شیراز ،(  البته عکس بالا مربوط به اوایل بهار هست که هنوز سرد بوده و دور تخت ها رو برای جلوگیری از سرما با پلاستیک پوشونده بودن . )

شاندیز مشهد شعبه شیراز

البته فضای داخلی هم دارد 

شاندیز مشهد شعبه شیراز

و همچنین موسیقی زنده . یک خواننده هم دارد که آدم را می برد به گذشته ها که هنوز شازده خانم ها بودند ، ما که نبودیم ولی خب فیلم هاشو که دیدیم! چه اشکالی دارد اگر ستار نیست ، یکی مثل ستار برایمان زنده بخواند . 

 روی یکی از همین تخت های گرد می نشینیم ، منو را برایمان می آورند و تا انتخاب میکنیم سرویس را برایمان می چینند ، هر نفر یک سالاد ، یک ماست ، یک ظرف ترشی ، یک ظرف زیتون پرورده که آدم دلش میخواهد همه را یکجا ببلعد . 

غذا ها همان غذاهای شاندیز است ، شیشلیک و ماهیچه و جوجه و کباب بختیاری و پاچین و ... البته از چند وقت پیش که رفتیم غذاهای متفاوت دیگری هم به منو اضافه شده : ماهی و مرغ ترش و جوجه سرخ شده و چند تا غذای دیگر . 

سفارش میدهیم و مشغول میشویم . هنوز سالاد تمام نشده غذا هم می آید . 

شیشلیک شاندیز مشهد شعبه شیراز

ماهیچه شاندیز مشهد شعبه شیراز

دیگر حرفی برای زدن باقی نمیماند. من هم کلام رو کوتاه میکنم تا از این غذا لذت ببرم. اصلا اگر میشود کلام را کوتاه نکرد. 

شما هم بفرمایید یک لقمه دور هم میزنیم . 

برای دیدن مشخصات رستوران شاندیز به لینک زیر مراجعه کنید :

http://www.res2ran.com/shiraz/shandiz-mashhad

 

res2ran.com